Startech.com C10043-USB-EXTENDER 4-portos USB 3.0 kiterjesztő
Termékleírás
4-port USB 3.0 extender, a StarTech C10043-USB-EXTENDER kompakt megoldás több eszköz egyszerre történő csatlakoztatásához. Szélesség 100 mm, mélység 150 mm, magasság 20,5 mm, így kényelmesen elfér az asztalon.
A csomagban USB A típusú és USB B típusú kábelek találhatók. Beviteli feszültség 100-240 V, az áramforrás típusa egyenáram, és a tipikus áramfogyasztás körülbelül 60 W.
Az extender USB 3.0 kapcsolatot kínál nagy sebességű adatátvitelhez. Gyűjtőkarton szélessége 535 mm, hosszúsága 453 mm, magassága 380 mm.