Startech.com BRACKET25X2 dual 2.5" hdd tartókeret rozsdamentes acél sata kábelek mellékelve #1
BRACKET25X2
Startech.com BRACKET25X2 dual 2.5" hdd tartókeret rozsdamentes acél sata kábelek mellékelve
StarTech BRACKET25X2 rozsdamentes acélból készült kettős 2,5" HDD/SSD tartó keret, amely két meghajtót fogad egy 3,5" rekeszben. Tartalmaz SATA kábelt és 13 lakatkulcsot. Méretei 102×116×22 mm, csomagolás 140×165×38 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás