Startech.com 813874B21ST SFP adó-vevő réz 10 Gbps #1
813874B21ST
Startech.com 813874B21ST SFP adó-vevő réz 10 Gbps
StarTech 813874B21ST kompatibilis SFP+ réz adóvevő modul, 10 Gbps, ezüst, cink-acél ház, méretek 13,4 × 69,8 × 13,8 mm, 2,3 W, MTBF 4 598 430 óra, RoHS, CE, FCC.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás