Startech.com 25SATSAS35 2.5"-to-3.5" SATA HDD konverter #1
25SATSAS35
Startech.com 25SATSAS35 2.5"-to-3.5" SATA HDD konverter
StarTech.com 25SATSAS35 egy 2.5" SATA meghajtó és 3.5" rekesz közötti átalakító, fekete, műanyag kivitelben. Méretei 100 x 145 x 25 mm, tömege 200 g.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás