Startech.com 1M-MDP-HDMI2-4K60 Mini DisplayPort-HDMI A-típus adapter kábel 1 m 4K60
Termékleírás
A kábel 4K felbontást támogat 60 Hz-en, így részletes tartalmakat is remekül megjeleníthetsz. A RoHS megfelelésű gyártás biztosítja, hogy a termék megfeleljen a környezetbarát elvárásoknak. A kábelátmérő 5 mm, ezért kompatibilis a legtöbb csatlakozási hellyel.
A csomagolás méretei 200 mm szélesség, 128 mm mélység és 15 mm magasság, a dobozban egy darab kábel található.