Startech.com 16L6B-PRIVACY-SCREEN keret nélküli betekintésvédő fólia laptop 16" 16-10 #1
16L6B-PRIVACY-SCREEN
Startech.com 16L6B-PRIVACY-SCREEN keret nélküli betekintésvédő fólia laptop 16" 16-10
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Startech.com 14LB-PRIVACY-SCREEN laptop betekintésvédő fólia 14" 16:9 75 százalékos fényáteresztés 30 fok
OtterBox 77-95264 Symmetry Folio oldalra nyíló tok iPad Air 13" M3 M2