Startech.com 156L-PRIVACY-SCREEN keret nélküli betekintésvédő fólia 15.6" laptop 60 százalék fényáteresztés 30 fokos betekintési szög
Termékleírás
Kiemelt paraméterek
Ideális választás irodai környezetbe és utazáshoz is, hogy zavartalanul dolgozhass.
Self Positioning UCLGVWMB Univerzális táblagép-tartó passzív tartó fekete beltéri
Mobilis 050064 borító Galaxy Tab Active5 8"
OtterBox 77-87476 Defender védőtok Apple iPad mini 6th gen fekete
E.V.I. 01552 tabletüveg Apple iPad mini 6. gen. 8.3" 9H