Startech.com 135S-PRIVACY-SCREEN betekintésvédő fólia laptop 13.5" matt felület 60 százalék 30 fok #1
135S-PRIVACY-SCREEN
Startech.com 135S-PRIVACY-SCREEN betekintésvédő fólia laptop 13.5" matt felület 60 százalék 30 fok
13,5" laptopokra tervezett keret nélküli betekintésvédő fólia, matt felület, 60% fényáteresztés, 30° látószög korlátozás, tömeg 27 g.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás