133DISPLAYPORTHDMI21
Startech.com 133DISPLAYPORTHDMI21 DisplayPort-HDMI kábel 2 m RoHS
2 m hosszú DisplayPort–HDMI kábel, DP forrásból HDMI kijelzőhöz, RoHS-kompatibilis, 6 mm átmérő, 21 mm szélesség, 109 g tömeg, 1 db a csomagban.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
A kábelátmérő 6 mm, Tömegg 109 g, a szélesség 21 mm.
A csomagolás szélessége 200 mm, mélysége 220 mm. Mennyiség csomagonként: 1 db. A termék RoHS-kompatibilis és készen áll a gyors beüzemelésre.