Startech.com 124SL-PRIVACY-SCREEN betekintésvédő fólia 12.4" keret nélküli matt 30 fokos betekintés #1
124SL-PRIVACY-SCREEN
Startech.com 124SL-PRIVACY-SCREEN betekintésvédő fólia 12.4" keret nélküli matt 30 fokos betekintés
StarTech 124SL-PRIVACY-SCREEN 12,4"-os keret nélküli betekintésvédő fólia matt felülettel, 60% fényáteresztés, 30°-os betekintési szögkorlátozás, táblagépekhez, kb. 100 g.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás