Startech.com 1100LE-USB-C-CHARGER USB-C laptop töltő 100W bemenet 100-240V #1
1100LE-USB-C-CHARGER
Startech.com 1100LE-USB-C-CHARGER USB-C laptop töltő 100W bemenet 100-240V
100W USB-C notebook töltő beltéri használatra, bemenet 100–240 V, 1,8 m kábel, fekete műanyag ház. 67 mm x 89,5 mm méret, CE/FCC/RoHS/TÜV tanúsítványok.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás