10F-DP-HDMI-4K60-HDR
Startech.com 10F-DP-HDMI-4K60-HDR DisplayPort-HDMI adaptáló kábel aktív 4K60 HDR
StarTech DP to HDMI aktív adapterkábellel 4K60 HDR támogatás, 3 m hosszú, DisplayPort bemenet, HDMI A kimenet, RoHS megfelelőség, 5 mm átmérő, 133 g tömeg, egy darabos kiszerelés.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Ez a kábel 3 méter hosszú és a bemenet DisplayPort, a kimenet HDMI A típusú.
RoHS megfelellőséggel készült, így környezetbarát és biztonságos a használata.
A kábel átmérője 5 mm, tömege 133 g.
A csomagolás méretei 170 mm szélesség, 200 mm mélység és 10 mm magasság, egy darabos kiszerelésben érkezik.