Sony FW-43EZ20L Bravia 4K LED kijelző Android #1
FW-43EZ20L
Sony FW-43EZ20L Bravia 4K LED kijelző Android
Sony FW-43EZ20L 43” LED 4K professzionális kijelző, 350 cd/m² fényerővel, Android rendszerrel, Wi‑Fi és hálózati vezérléssel. 3x HDMI és 2x USB porttal biztosítja a tartalommegosztást.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Dell 210-BMGC Pro Plus P2725H 27" IPS Full HD 1920x1080, 100 Hz, 8 ms, USB 3.2 Gen 1, VESA, magasságigazítás, tükröződésmentes