Self positioning MBPR14LDG01CL Ledge zár adapter ezüst 14" kompatibilis MacBook Pro 14 2021-2023 A2442 A2779 #1
MBPR14LDG01CL
Self positioning MBPR14LDG01CL Ledge zár adapter ezüst 14" kompatibilis MacBook Pro 14 2021-2023 A2442 A2779
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Vertiv VP7552 Geist rPDU 0U bemenet C20 230V 16A 24 kimenet 20x C13 4x C19