DGIPDA13
Self Positioning DGIPDA13 iPad Air M2 13" edzett üveg képernyővédő Apple kompatibilis
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Kiváló minőségű átlátszó edzett üveg képernyővédő a 13 hüvelykes iPad Air M2 (2024) modellhez. Maximális kompatibilis képernyőméret: 33 cm (13"), anyaga: edzett üveg.
Apple kompatibilitású megoldás, amely a iPad Air M2 13" (2024) A2898, A2903, A2904 modellváltozatokra illeszkedik.
A DGIPDA13 a Self Positioning márkát viseli és kifejlesztettek. Illeszkedik az iPad Air M2 13" (2024) verziókhoz A2898, A2903, A2904 verziókhoz. A csomag 1 darab edzett üveg képernyővédőt tartalmaz. Célja a kijelző megóvása, miközben a látványt megőrzi.
Startech.com MON-PRIVACY-SCREEN-K adatvédelmi képernyő-készlet ragasztócsíkokkal 110x230x2 mm