QNAP TS-673A-8G TS-673A AMD Ryzen V1500B 4C-8T 2,2 GHz, 8GB DDR4, 2x M.2 NVMe, 2,5 GbE LAN, PCIe Gen3 x4, 6-fiókos NAS #1
TS-673A-8G
QNAP TS-673A-8G TS-673A AMD Ryzen V1500B 4C-8T 2,2 GHz, 8GB DDR4, 2x M.2 NVMe, 2,5 GbE LAN, PCIe Gen3 x4, 6-fiókos NAS
TS‑673A‑8G NAS 6‑rekes, Ryzen V1500B, 2×2,5 GbE, 2× PCIe Gen3 x4, 2× M.2 NVMe, 6× SATA, 8 GB RAM (64 GB-ig bővíthető), Qtier és SSD gyorsítótár támogatás, QTS vagy QuTS hero.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás