Philips 27E1N1800A/00 monitor 27" IPS 4K HDR10 2x HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, fényerő 350 cd m2, 4 ms, fekete, VESA #1
27E1N1800A/00
Philips 27E1N1800A/00 monitor 27" IPS 4K HDR10 2x HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, fényerő 350 cd m2, 4 ms, fekete, VESA
27" Philips 27E1N1800A/00 4K UHD IPS LED monitor HDR10 Plus, 350 cd/m2, 4 ms, 178° nézet, HDMI 2.0x2, DP 1.4, VESA, -5..20°, 2x2 W hangszórók, Low Blue Light, Flicker-free, fekete, 3 év garancia.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás