Origin Storage PA-4E-4.5-EU 130W beltéri laptop töltő 100-240V EU kábellel 4,5 mm #1
PA-4E-4.5-EU
Origin Storage PA-4E-4.5-EU 130W beltéri laptop töltő 100-240V EU kábellel 4,5 mm
Origin Storage PA-4E-4.5-EU 130W AC adapter EU hálózati kábellel, 4,5 mm DC csatlakozóval, beltéri használathoz, 100–240 V bemeneti feszültség, fekete, RoHS, 1 db.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás