Origin Storage OTLC5123DNVME4M.2/80 TLC 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 80mm olvasási 5100 MB/s írási 4400 MB/s
Termékleírás
Kompatibilis a legtöbb modern géppel, igy egyszerű a telepítés.
Dell 345-BJQZ 480GB SSD 2.5" SATA 6Gbps olvasás-intenzív 512e
Startech.com bracket125pt 2.5in HDD SSD beépítőkeret fekete
Synology DS725+ DiskStation 2 lemezes 4 GB DDR4 RAM 2x M.2 NVMe 1x 1GbE, 1x 2.5GbE
Startech.com TR-M2-REMOVABLE-PCIE M.2 NVMe meghajtó tálca, csatlakozófelület: PCIe 4.0, méretek: 34x124x12 mm, szín: fekete/ezüst