Origin Storage OM8G43200U1RX8NE12 8GB DDR4 3200MHz UDIMM 1Rx8 NON-ECC 1.2V CL22 #1
OM8G43200U1RX8NE12
Origin Storage OM8G43200U1RX8NE12 8GB DDR4 3200MHz UDIMM 1Rx8 NON-ECC 1.2V CL22
8 GB DDR4 3200 MHz UDIMM 1Rx8 NON-ECC 1,2 V, 288-pin DIMM memóriamodul PC és szerver rendszerekhez.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás