OM32G55600U1RX8NE11
Origin Storage OM32G55600U1RX8NE11 32GB DDR5 UDIMM 5600MHz 1Rx8 Non-ECC 1.1V
Készleten
3 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás