Origin Storage OM32G42666R2RX4E12 32GB DDR4 2666MHz RDIMM 2Rx4 ECC 1.2V
Termékleírás
32 GB DDR4 RDIMM modul 2Rx4 ECC, 1,2 V-os működésre tervezve, 2666 MHz-es órajellel. A 288-pin DIMM formátum biztosítja a széles kompatibilitást, és ECC védelem segíti a megbízható működést. Járulékos komponensként PC vagy szerver rendszerekbe szánva, az Origin Storage OM32G42666R2RX4E12 megbízható bővítést nyújt alklmazás kompatibilitáshoz.
Specifikációk
Részletek:
Memória típus: DDR4. Órajel: 2666 MHz, CAS látencia: 19, ECC védelem, 1,2 V működési feszültség. Formátum: 288-pin DIMM. Elrendezés: 1 x 32 GB modul.