OM16G54800SO1RX8NE11
Origin Storage OM16G54800SO1RX8NE11 memóriamodul 16GB DDR5 4800MHz SODIMM 262-pin 1Rx8 NON-ECC 1.1V
Origin Storage 16GB DDR5 4800MHz SO-DIMM 262-pin RAM modul, 1Rx8 NON-ECC, 1.1V.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Az Origin Storage OM16G54800SO1RX8NE11 modul 16 GB DDR5 memóriát kínál 4800 MHz-es órajellel, 262-pin SO-DIMM formátumban, laptopokba szánt megoldás.
Jellemzők
Memóriák elrendezése: 1 x 16 GB, vagyis egy modulban tárolja a teljes kapacitást. DDR5 technológiával gyorsabb adatátvitelt biztosít, a modul 4800 MHz-en működik. A modul 1R x8 felépítésű, NON-ECC és 1.1V-os működésre tervezett.