Origin Storage AA-100USB-C-BTI BTI 100W USB-C beltéri töltő univerzális 100-240 V fekete
Termékleírás
Origin Storage által gyártott BTI AA-100USB-C-BTI jelű 100W kimenetű USB‑C tápegység beltéri használatra készült, fekete színben.
Specifikációk
Célja az univerzális használat, több eszközt képes energiával ellátni. Beviteli feszültség: 100-240 V, így a legtöbb országban megbízható. A méretei 51,5 mm szélesség, 127,5 mm mélység és 32 mm magasság, a burkolat pedig fekete. Csomagolásban 1 db található.
100 W kimenet biztosítja, hogy USB‑C eszközöket tölthetsz egyszerre.