Lenovo GX40Q17227 B210 hátizsák 15.6" szürke #1
GX40Q17227
Lenovo GX40Q17227 B210 hátizsák 15.6" szürke
Lenovo B210 hátizsák 15,6 hüvelykes notebookhoz, poliészter, 440 g, monokróm, max 39,6 cm (15,6 hüvelykes) képernyő, 330×490×40 mm, elülső zseb, állítható vállpántok, 12 hónap garancia Lenovo Pick-up.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás