Lenovo 40BC0100EU ThinkPad USB4 Smart Dock 5500 65 W USB Power Delivery HDMI 2.1 DisplayPort 1.4 Ethernet 1000 Mbit #1
40BC0100EU
Lenovo 40BC0100EU ThinkPad USB4 Smart Dock 5500 65 W USB Power Delivery HDMI 2.1 DisplayPort 1.4 Ethernet 1000 Mbit
Lenovo ThinkPad USB4 Smart Dock 5500 prémium dokkoló 65 W USB PD-vel, HDMI 2.1 és DP 1.4, négy kijelző, Ethernet 1 Gbit/s, 4x USB 3.2 Gen 2 A, 2x USB 3.2 Gen 2 C, 1x USB4, 472 g, Eclipse Black, 100 W tápegység, Windows és Mac támogatás.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás