Lenovo 40AW065BEU Dual USB-C 65W GaN töltő
Termékleírás
Lenovo 40AW065BEU 65 W-os univerzális áramátalakító beltéri és kültéri használatra. Bemeneti feszültség 100-240 V, kimenő teljesítmény 65 W, és két USB-C porttal segít egyszerre tölteni több eszközt. A kábelhossz 1,5 méter, a készülék fekete színben érkezik.
Ideális útitár, mert a 0-40 fokC-es üzemi hőmérséklet-tartományban is megbízhatóan működik, és a súlya mindössze 115 g. Méretei körülbelül 50 mm szélesség, 30 mm mélység, 87,3 mm magasság. A készülék számos biztonsági tanúsítvánnyal rendelkezik, köztük CE / IES és RoHS, ami biztosítja a használat biztonságát. A kábel hosszúsága 1,5 m, így kényelmesen elérheted a konnektort. A tanúsítványok közé tartozik ANATEL és több nemzetközi megfelelőség is.