Keline KE400U23LSOH-DCA-RLX UTP Cat6 falikábel 305 m AWG23 LSOH Dca
Termékleírás
KE400U23LSOH-DCA-RLX egy Cat.6 UTP fali kábel 305 m-es tekercsben, 400 MHz-es sávval, LSOH kivitelben. A vezetők AWG23-esek, a külső átmérő 6 mm, NVP kb. 69%, és a tűzvedelmi tulajdonságok gátolják a lángok terjedését, a Dca-s2, d2, a1 osztályoknak megfelelő tűzvédelmi jellemzőkkel bír.
Min. hajlitas sugár - szerelésnél 48 mm, üzemelésnél 24 mm. Max húzóerő a szerelésnél 100 N (10 kg). Hőmérséklet tartomány - szerelésnél 0°C-tól +50°C-ig, üzemelésnél -20°C-tól +60°C-ig. Külső átmérő 6 mm, rézér AWG23 és NVP kb. 69%.
305 méteres tekercsben kapható, megbízható megoldás különböző hálózati telepítésekhez. A 400 MHz-es sáv és az 69%-os NVP támogatja a stabil átvitelt és a hosszabb kábel húzást. A termék LSOH kivitelű és Dca-s2, d2, a1 tűzvédelmi osztályú, halogénmementes és alacsony füstkibocsátású.