j5create JUP17140-EN 140W GAN PD3.1 USB-C EU
Termékleírás
JUP17140-EN egy 140W GaN PD3.1 USB-C töltő, EU változat, beltéri használatra.
Készülékház műanyagból készült, fekete színű. Méretei 59 mm széles, 127 mm mély és 30,5 mags magas.
A csomagolás méretei 85 mm szélesség, 190 mm mélység és 53 mm magas, csomagonként 1 db kerűl a dobozba.