I-tec CHARGER96WD 96W USB-C beltéri töltő 100-240V bemenet 12V kimenet 1x USB-C gyorstöltés #1
CHARGER96WD
I-tec CHARGER96WD 96W USB-C beltéri töltő 100-240V bemenet 12V kimenet 1x USB-C gyorstöltés
i-tec CHARGER96WD beltéri asztali töltő 96 W, USB-C porttal, PD és QC 4.0 kompatibilitás, bemenet 100–240 V, max kimenet 12 V, védelem túlfeszültség és túlmelegedés ellen, fekete.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás