i-tec C31DUALDPDOCKPD100W USB-C notebook dokkoló fekete
Termékleírás
i-tec C31DUALDPDOCKPD100W egy USB-C notebook dokkoló, amely vezetékes kapcsolaton keresztül köti össze a laptopot a perifériákkal és akár 100 W töltést is átad.
Színe fekete, a kábelzár-bővítőhely Kensington, így biztosítható a dokkoló rögzítése külső helyszíneken is. Az AC bemenet 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, így világszerte egyszerű használatot tesz lehetővé.