i-tec C31DUAL4K60HDMI USB-C HDMI adapter duál 4K60
Termékleírás
A csatlakozók között USB-C host bemenet és két HDMI kimenet található, ami lehetővé teszi a duál kijelző használatát. A termék színe fekete és kompakt méretű, 70 × 60 × 15 mm. A csomagolás típusát tekintve dobozos kiszerelésben érkezik, a külső méretek 180 mm szélességű és 130 mm mély. A készülék kompatibilis Android és ChromeOS rendszerekkel, így több forrásból is használható.
Ez a modell könnyen hordozható, ideális kiegészítő laptophoz vagy tablethez, ha szeretnél egyszerre több kijelzőt. A méretei 70 mm szélesség, 60 mm mélység és 15 mm magasság, a csomagolás pedig dobozos, 180 mm széles és 130 mm mély.