Gamber Johnson FM-SNP-ET4X10-RHS robosztus tok forgatható fogantyúval Zebra ET40-45 10" #1
FM-SNP-ET4X10-RHS
Gamber Johnson FM-SNP-ET4X10-RHS robosztus tok forgatható fogantyúval Zebra ET40-45 10"
Zebra ET40/45 10” készülékhez tervezett masszív borító forgó kézistrap‑kal, amely 25,4 cm-es kijelzőig kompatibilis és pontosan illeszkedik.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Cherry G80-3961HHAGB-2 KW 300W MX 75 százalékos billentyűzet USB-Bluetooth LED háttérvilágítás mechanikus QWERTY 1,8 m
Getac GAT1E1 100W Type-C AC adapter EU-kábellel
Honeywell CT40-QBC-2 4-slot töltőállomás váltakozó áram beltéri akkumulátortöltő fekete
Zebra CA1230 tápkiterjesztő kábel előregisztrációhoz gyújtásérzékelővel Fekete VH10 VC80
Logitech 920-010932 MX Keys Combo for Business Gen 2 grafitszürke
Logitech 920-007133 K400 Plus érintős billentyűzet vezeték nélküli 2.4 GHz USB-vevő fekete