Termékleírás
A csomagban egy tintapatron található.
Epson 7113417 pp matt címke tekercs 102x51 mm 2310 címke
Zebra 76534 Z-ULTIM 3000T 38x13mm fehér öntapadós címke 76mm belső átmérő dobozban 10 tekercs
Zebra 76013 Z-Ultimate 3000T 51x32mm fehér 4295 címke tekercs C-76mm