Eaton 9SX1500IR 9SX Rack2U 1500VA 1350W 6x C13 USB RS232 fekete
Termékleírás
Datalogic CAB-550 USB kábel vonalkód olvasóhoz fekete USB A
APC SRT5KRMXLI Smart-UPS SRT 5000VA 4500W 230V 6x C13 4x C19 3U racktorony USB RJ-45