Eaton 9PXEBM72RT2U 9PX EBM 72V RT2U külső akkubővítő VRLA 9Ah #1
9PXEBM72RT2U
Eaton 9PXEBM72RT2U 9PX EBM 72V RT2U külső akkubővítő VRLA 9Ah
Eaton 9PX EBM 72V RT2U külső akkubővítő a 2,2–3 kVA UPS-hez, VRLA 72 V, 9 Ah. Tömeg 39,2 kg, szélesség 440 mm, magasság 86,5 mm. További üzemidőt ad.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás