Eaton 9PXEBM240 9PX EBM VRLA 240V 9Ah #1
9PXEBM240
Eaton 9PXEBM240 9PX EBM VRLA 240V 9Ah
Eaton 9PX EBM 240V VRLA akkumulátor-modul, 9 Ah, tömeg 65 kg, méretek 440 mm széles, 130 mm magas, 240 V. Kiegészítő bővítő az Eaton 9PX UPS-hez.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás