Eaton 5PXEBM72RT2UG2 5PX EBM 72V RT2U G2 külső akkubővítő #1
5PXEBM72RT2UG2
Eaton 5PXEBM72RT2UG2 5PX EBM 72V RT2U G2 külső akkubővítő
Eaton 5PX EBM 72V RT2U Gen 2 külső akkubővítő a 5PX UPS-hez, VRLA 12 V 9 Ah, tömeg 40,4 kg, szélesség 438 mm, magasság 85,5 mm. CE, REACH, RoHS, UL 1778 tanúsítványokkal.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás