Eaton 5PXEBM48RT2UG2 5PX EBM 48V RT2U Gen. 2 külső akkubővítő #1
5PXEBM48RT2UG2
Eaton 5PXEBM48RT2UG2 5PX EBM 48V RT2U Gen. 2 külső akkubővítő
Eaton 5PX EBM 48V RT2U Gen2 külső akkumulátor modul a 5PX UPS-hez. VRLA 12 V, 9 Ah, 27,8 kg, 438 mm szélesség, 85,5 mm magasság. CE, RoHS, UL és mellékes tanúsítványokkal.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás