Termékleírás
Olvasási paraméterei közé tartozik a minimális kódméret 4 mil, a tartomány 0,5–25 cm és az olvasási szög ±60°. Automatikus olvasas mód képes hozzáadott kattogás nélkül, a visszajelzés hanggal (hangszín és hangerő állítható) és a Green Spot vizuális jelzése, a GOOD READ üzenet kíséretében. Kommunikációs interfészben a 433 MHz-es rádiófrekvencia és USB mellé RS232 és KBW támogatás is elérhető.
A készülék strapabíró felépítésű, 0°C–50°C közötti üzemelésre tervezték, és IP42 védelemmel rendelkezik, a tömeg pedig 200 g a készülékre, 230 g a bázisra vonatkozik. A tápellátás 5 VDC, a burkolat fekete színű, és a készlethez tartozó bázis segíti a zökkenőmentes működést.