Datalogic QM2131-BK-433 QuickScan QM2131 1D olvasó 400 olvasás Li-ion 1400 mAh IP42 #1
QM2131-BK-433
Datalogic QM2131-BK-433 QuickScan QM2131 1D olvasó 400 olvasás Li-ion 1400 mAh IP42
QM2131 433 KIT LI BLACK IN kézi 1D vonalkód olvasó, 400 olvasás/s, Li-ion 1400 mAh, IP42, 190 g, 91×41 mm. Vezetékes kapcsolódás és 433 MHz-es működés. Fekete.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás