Datalogic PM9600-HP433RBK30 Powerscan 1D 2D 433MHz Li-ion 3350 mAh IP65 IP67
Termékleírás
A Datalogic PM9600-HP433RBK30 egy kézi vonalkód olvasó, amely 1D és 2D kódok beolvasására készült. Támogatja a Code 128, Code 39, GS1 DataBar, JAN, PDF417, UPC-A és UPC-E formátumokat, így széles skálájú kódokat olvashatsz vele, miközben a 433 MHz-es technológiával is kompatibilis.
A készülék fekete és sárga színben készült, méretei 79 mm szélesség, 140 mm mélység és 198 mm magasság. Könnyen kezelhető és strapabíró, ergonómával a mindennapi használathoz igazodik.