Datalogic PM9100-D433RBK20 PowerScan PM9100 1D olvasó vezeték nélküli 433 MHz IP65 Li-ion 2150 mAh #1
PM9100-D433RBK20
Datalogic PM9100-D433RBK20 PowerScan PM9100 1D olvasó vezeték nélküli 433 MHz IP65 Li-ion 2150 mAh
Datalogic PowerScan PM9100-D433RBK20 vezeték nélküli kézi 1D vonalkódolvasó RS-232-vel, 433 MHz frekvenciával, kb. 50 m hatótávolsággal, IP65 védettséggel és 2150 mAh Li-ion akkumulátorral, tömege 435 g, méretei 212 x 110 mm, fekete-sárga dizájn.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás