Datalogic PM9100-D433RB PowerScan 1D vonalkódolvasó IP65 50 m 433MHz Li-ion 2150mAh #1
PM9100-D433RB
Datalogic PM9100-D433RB PowerScan 1D vonalkódolvasó IP65 50 m 433MHz Li-ion 2150mAh
Datalogic PowerScan PM9100-D433RB kézi 1D vonalkódolvasó, vezetékes és vezeték nélküli kapcsolattal, 433 MHz, IP65, ütésálló, Li-ion akkumulátorral, 2150 mAh, 435 g, 212 x 110 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás