Datalogic GM4500-BK-433K1 Gryphon GM4500 1D és 2D lézer USB RF 433 MHz 50 m IP52 Li-ion 3250 mAh #1
GM4500-BK-433K1
Datalogic GM4500-BK-433K1 Gryphon GM4500 1D és 2D lézer USB RF 433 MHz 50 m IP52 Li-ion 3250 mAh
Kézi vonalkódolvasó 1D/2D, lézer szenzor, vezetékes és vezeték nélküli kapcsolódás, RF USB 50 m hatótávolsággal, fekete, IP52, Li-ion 3250 mAh, 235 g, 109×68 mm. A csomag tartalmazza a 433 MHz modulú készletet, a szkennert, a bázist és USB-kábelt.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás