Cisco PWR-IE65W-PC-AC= poe bemeneti táp modul 65 W beltéri fekete #1
PWR-IE65W-PC-AC=
Cisco PWR-IE65W-PC-AC= poe bemeneti táp modul 65 W beltéri fekete
Cisco PWR-IE65W-PC-AC beltéri tápmodul PoE megoldásokhoz IE3000/2000 sorozathoz. 65 W kimenet, fekete, méretek 66 × 117 × 150 mm. MTBF kb. 2 488 401 óra.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás