TJ4120TNZ1
Brother TJ4120TNZ1 TJ-4120TN 300 DPI 178 mm per s ZPL II kompatibilitás Direkt termál és termál transzfer Ethernet USB RS-232
Brother TJ-4120TN ipari címkenyomtató, 300 DPI, 178 mm/s, direkt termál/termál transzfer, ZPL II emuláció, Ethernet, USB, RS-232, 128 MB flash, 9,2 kg, max címkeszélesség 120 mm, max hossz 11430 mm, Bartender Ultra Lite Edition, 2+1 év jótállás regisztrációval.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás