Brother LC424M tintapatron magenta 750 oldal DCP-J1200W
Termékleírás
A tintapatron akár 750 színes oldalt nyomtat, így hosszú távon is kiszámítható a költséged. A csomagolás légpárnás, ami a sértetlenséget szállítás közben növeli. A patron tömege 55 g, méretei 14,9 mm szélesség, 80 mm mély és 120 mm magas, ami könnyű tárolást tesz lehetővé. A Fülöp-szigeteken gyártott eredeti tintapatron megbízhhatóságot ad, még hosszú használat mellett is. A termékek közül ajánlottak a LC-424C és LC-424Y kék illetve sárga tintapatronok, valamint a Brother DCP-J1200W nyomtató, hogy a teljes színskálát ki tudd használni.