Brother LC424C tintapatron cián 750 oldal DCP-J1200W kompatibilis
Termékleírás
Az eredeti cián szín garantálja a tiszta, élénk nyomatokat, legyen szó dokumentumokról vagy fényképekről. A patron 750 oldal kinyomtatására képes, így ritkábban kell cserélni. A csomagolás légpárnás, a szállítás közben védi a patront. A méret 14,9 mm szélesség, 80 mm mélység, 120 mm magasság és a tömege 55 g. A használathoz nem kell extra alklmazás.