BWS1D300110
Brother BWS1D300110 Standard viasz fekete 110mm x 300m
Brother BWS-1D300-110 standard wax 110 mm x 300 m fekete, kompatibilis TD-4520TN és társai nyomtatókkal, 12 tekercses csomag.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Epson 7113766 Fényes öntapadós címke tekercs 102 mm x 60 m
Zebra 3007203-T Z-SLCT 2000T 57x76 mm 930 címke tekercsen 12 tekercses doboz
Zebra SAMPLE68540 Z-Ultimate 3000T 76.2x76.2 mm ezüst 100 darab címke termál transzfer
Zebra 3013759 Z-Perform 1000D öntapadós címke 7,6 cm x 5,1 cm, tekercs max 4 cm, doboz 40 fehér
Zebra 3002908 Z-Perform 1000D 102x38 mm fehér Perm Adhesive öntapadós címke